,,Mesél a múlt” történelem verseny

Szeretettel gratulálunk Vígh Elizabet és Földvári-Nagy Ákos 6.osztályos diákjainknak akik a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium által szervezett “Mesél a múlt” történelemversenyben a döntőig jutottak! Köszönjük Tünde néni felkészítő munkàját!