Szülői bál
2026. 04. 19. A tegnap megrendezésre kerülő hagyományos szülői bált, tanulóink nyitották meg táncukkal, melyet Hajni néni tanított nekik. Köszönjuk a gyerekeknek ès a szülőknek! A támogató bàlt a Szülői Munkaközösség szervezte Bőhlerné Szőts Eleonóra vezetésèvel, nagyon köszönjük neki és az SZMK azon tagjainak, valamint minden szülőnek, akik részt vettek a rengeteg tombola gyűjtésében, terítésben, …
A magyar költészet napja
A költészet napja alkalmából a gyerekek Erika néni irányításával interaktív kvízt oldottak meg, illetve egy QR kódos feladat segítségével megnézték, milyen verset ajánl nekik József Attila. Köszönjük!
Rajzverseny
Szeretettel gratulálunk Földvári-Nagy Sára 2.osztályos tanulónknak, aki a Bukovinai Székelyek Országos Szövetsége által szervezett IV. bukovinai székely népmese illusztrációs rajzversenyen I.helyezést ért el!
Német szépkiejtési verseny
Tanulóink ma nagyon szépen szerepeltek a Solymár Imre Városi Könyvtár által rendezett német szépkiejtési versenyen. Szeretettel gratulálunk a Bekfi Imre 5. osztályos tanulóna, aki 1.helyezést ért el, Nagy Bella 4. és László Dóra 6.osztályos tanulóknak akik különdíjat kaptak. Köszönjük szépen Detti néni és Melinda néni felkészítő munkáját.
Zöld Manócska verseny
Ma iskolánk 2.osztályos tanulói Molnár Rebeka, és Mikosevity Milos a Bonyhádi Solymár Imre Városi Könyvtár Zöld Manócska levelező versenyén szépen szerepeltek. Köszönjük Szilvi néni felkészítő munkáját!
Mi micsoda?
A mai napon került sor a bonyhádi könyvtár Mi micsoda elnevezésű levelezőverseny döntőjének megrendezésére. A behívott tanulók közül Banai Réka 2. helyezést, Szontág Szonja 4. helyezést ért el, Molnár Pálma 5. helyen és Gergely Karolina 9.helyen végzett. Gratulálunk tanulóinknak, és köszönjük a szülők segítségét a szállításban. Köszönjük Tünde neni felkèszítő munkáját!
Nemzetiségi nap
2026. 04. 01. Iskolánkban ma német nemzetiségi napot tartottunk, melyet Detti néni ès Melinda néni szervezett tanulóink számára. Köszönjük nekik!A nap folyamàn a szakmákkal ismerkedtek meg a gyerekek, vegyes csapatokban , helyszínről helyszínre, menetlevéllel oldották meg a játékos feladatokat. Nagyon köszönjük a felső tagozatos tanulóinknak, hogy figyeltek a kisebbekre, és ismét családi hangulatban telt a …