Diákolimpia vármegyei döntő

Szeretettel gratulálunk Köllő Zoé 1.osztályos tanulónknak a Diákolimpia vármegyei döntőjén elért 8.helyezéséért 50 m gyorsúszásból , és az 50 m mellúszásból elért 3.helyzéséért.