Ma iskolánk 2.osztályos tanulói Molnár Rebeka, és Mikosevity Milos a Bonyhádi Solymár Imre Városi Könyvtár Zöld Manócska levelező versenyén szépen szerepeltek. Köszönjük Szilvi néni felkészítő munkáját!
Happy hét 2026
2026. 03. 26. A Víz világnapja projekt iskolánkban ma lezárult egy “nagy mosás” keretében. A héten készült alkotások díszítették iskolánk udvarát, felhívva a figyelmet a víz fontosságára. Iskolánk minden korosztálya készített alkotásokat. Ezt egy vízzel kapcsolatos kísérletezés, és egy plakát készítés előzte meg. Köszönjük Ivett néni és Gabi néni munkáját, valamint a kollégák segítségét!
Hagymaültetés
6.osztályos diákjaink Tünde nénivel elültették a hagymákat a napsütéses időben, köszönjük nekik!
Gyere az iskolánkba! – kisfilm
https://www.facebook.com/reel/1299246505689320
Amerika témahét – 5. nap
Amerika témahetet zártunk ma. Kitettek magukért a szülők, gyermekek és kollégák egyaránt! Köszönöm mindenkinek, hogy együtt tudtunk igazi élményt nyújtani diákjainknak, így játékosan testközelből ismerhették meg Amerika több szegletét! Ételeiket, szokásaikat, történelmüket, földrajzukat stb….KÖSZÖNÖM mindenkinek!
Hagyományőrző kolbásztöltés
Iskolánkban kiemelkedő szerepet kap a hagyományőrzès, melynek szép példája volt ma,a hagyományos kolbásztöltés. Tanulóink gyúrtak, töltöttek, majd a kèsz kolbászt elfogyaszthatta az iskola minden tanulója. Nagyon köszönjük Popp Károlynak a szervezèst, és minden jelenlévőnek a segítséget. Köszönjük Majosi Kolbásztöltő Fesztivál támogatását, Cikó Község Önkormányzatának, a Civilek Cikóért Egyesület, és a Lovasvidék Szabadidő Egyesület támogatását! Köszönjük …
Medve nap
2026. 02. 02.
Iskolánk a havazás után…
2026.01. 21.
2026. 01. 06.