Karácsonyi ünnepség 2022

Iskolánk karácsonyi ünnepségén vendégeink voltak az óvodások, akik műsorukkal színesítették a programunkat! Köszönjük nekik! Fellépőink: Szöllősi Dàniel szaxofon, Szabó Ágnes zongora, Cseke Hanna hegedű, 1-3.osztály hópihék tánca, vers, ének, 4.osztály, Andrea, Szilvi néni vezetésèvel, és a színjátszó szakkörünk kétnyelvű vígjátékàval, Detti néni irányításával. Köszönjük Zoli bácsi és a kollégák munkáját!!! ❤️❤️ Ezúton köszönjük Cikó Község Önkormányzatának és képviselő testületének, Molnár Józsefné polgármester asszonynak, a Cikói Német Nemzetiségi Önkormányzatnak egész éves támogatásukat és a gyermekek édesség, illetve gyümölcscsomagját! Köszönjük a szülői munkaközösségnek – Klézl Zsanett irányításával – a munkàjukat!❤️ Iskolánk alapîtványa tanulónként 3500 forintos élményajándékkal és labdákkal lepte meg tanulóinkat Walterné Nagy Erika vezetésével!❤️ Köszönjük Zsuzsi néni, Hajni néni és Teri néni finom ebédjeit, Scherf Viktóriának a segítséget a progjamjainkhoz! Köszönjük a Tamási Tankerületi Központ támogatását!

Áldott, békés ünnepeket kívánunk mindenkinek!❤️